Úvod - co a jak


Pozor, toto jsou stránky věnované Quadraxu III. Pokud se zajímáte o jinou verzi Quadraxu, tak ty najdete zde:
Quadrax IV (Tajemství pyramid)
Quadrax V (Mayské záhady)
Quadrax VI (Poklady Atlantidy)
Quadrax VII (Hledání Laputy)
Quadrax VIII (Per aspera ad astra)
Quadrax X (Tribute to Quadrax 1)
Quadrax Neverending


Vítejte na stránkách věnovaných logické hře Quadrax III. Možná už jste o Quadraxu někdy slyšeli, možná že ne. Ale pokud ano, tak vězte, že toto je nová verze původního Quadraxu III z roku 2000. Oproti původní verzi se liší především opravami všech chyb, které jsem za těch pět let zjistil, ale také přidanou grafikou a přidanými novými úrovněmi!

Důležité upozornění - datové soubory původního Quadraxu III a této nové verze z roku 2005 NEJSOU NAVZÁJEM KOMPATIBILNÍ z důvodu zásadních změn v hlavním enginu hry!

Navigace po těchto stránkách je snadná - pomocí horního menu se dostanete na jednotlivé stránky, doporučuji hlavně sekci "O hře", kde se dozvíte nejen něco z vývoje a historie hry ale je tam i kompletní popis ovládání hry včetně popisu editoru úrovní.

Hra je pochopitelně freeware, se všemi z toho vyplývajícími důsledky... :-)

Na závěr úvodu bych chtěl pozdravit všechny příznivce logických her a doufám, že pokud si Quadrax III vyzkoušejí, alespoň trochu se jim zalíbí. Případné dotazy, náměty a připomínky (vyjma otázek na řešení té které úrovně!!!) mi můžete zaslat na můj e-mail, kterýžto by se měl skrývat někde dole na všech stránkách (je zobrazován jako obrázek a je "klikací") nebo využít zdejšího fóra.

© 2000 ALFALINE


2005 - Provedena revize a kompletní přepracování hry + přidání úrovní.